logo
logo
logo
NAWIGACJA
16.04.2014
Artelit na targach BUDMA 2014

Pokazy produktów, mnóstwo gości na stoisku, dziesiątki wykonawców własnoręcznie testujących produkty Artelit, patronat medialny mediów branżowych oraz patronat merytoryczny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. W taki sposób marka Artelit widoczna była na targach BUDMA 2014 w Poznaniu.

Na tegorocznych targach BUDMA Selena, właściciel marki Artelit, postawiła na bezpośredni kontakt z wykonawcami i obecność w Strefie Testów. W specjalnie zaaranżowanym do tego celu pawilonie numer 2 goście targów mieli możliwość bezpośrednio przetestować produkty firmy, w tym m.in. dobrze znany i ceniony przez parkieciarzy klej do parkietu HB-810 oraz oleje koloryzujące OL-611.

W trakcie pokazów zarówno klej HB-810 jak i poszczególne oleje koloryzujące prezentowali zarówno szkoleniowcy Seleny, jak i zaprzyjaźnieni z marką Artelit wykonawcy z organizacji branżowych, m.in. z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Zarówno HB-810 jaki i olej OL-611 spotkały się z dużym zainteresowaniem i wielokrotnie ich właściwości były testowane przez gości targów.

HB-810 to łatwy w aplikacji jednoskładnikowy klej na bazie silanizowanych polimerów; utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Nie zawiera rozpuszczalników ani wody. Charakteryzuje się bardzo dużą siłą wiązania i bardzo szerokim zastosowaniem. Po utwardzeniu pozostaje trwale elastyczny, dzięki czemu kompensuje efekt pracy drewna. Przeznaczony do klejenia wszystkich typów parkietów, doskonale sprawdza się na podłożach z ogrzewaniem podłogowym oraz w pomieszczeniach narażonych na wilgoć.

Oleje koloryzujące OL-611 to wysoce wydajne oleje o wysokiej zawartości ciał stałych. Nie zawierają rozpuszczalników. Ze względu na możliwość stosowania z utwardzaczem i mieszania z bezbarwnym olejem OL-610 oraz pokrywania lakierami nawierzchniowymi PW-460, PW-465, KH-440 i olejowoskiem OL-650, produkt ten może być zastosowany w różnych technologiach.